Musisz spełnić następujące wymagania.

  • Musisz być właścicielem weryfikowalnej strony z domeną najwyższego poziomu (np. „www.example.com”) która wskazuje na działalność społeczności.
  • Na stronie nie może być żadnych przycisków donacji, reklam, sklepów i wszelkich innych komercyjnych powiązań. Również nie może być żadnych linków do innych komercyjnych stron.
  • Jeżeli stwierdzimy, że strona została stworzona tylko po to, aby otrzymać licencję Non-profit (np. mała liczba użytkowników, bardzo mało artykułów) lub chcesz oferować darmowy hosting (Darmowy serwer publiczny) wtedy odrzucimy Twoją aplikację.
  • Musisz dostarczyć nam adres e-mail, który jest w Twojej domenie (np. ‘email@example.com’). Osobiste maile tworzone na takich serwisach jak Gmail, WP, Onet, o2 nie są dozwolone.
  • Musisz dostarczyć stałego adresu IP serwera na którym będzie uruchomiony serwer TeamSpeak 3. Jeżeli jest już na nim uruchomiony inny serwer na jakiejkolwiek licencji to Twoje podanie zostanie odrzucone. To musi być serwer z unikalnym adresem IP.

Jeszcze niedawno firma TeamSpeak Systems, Inc. przyznawała licencje komu popadnie. Z powodu nagminnego wykorzystywania licencji na serwery typu Serwer Publiczny zmienili cały proces aplikacji i wymagania. Aktualnie licencję moją otrzymać głównie organizacje pozarządowe skupiające dużą społeczność.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania to możesz zabrać się za złożenie aplikacji pod stroną http://npl.teamspeakusa.com/ts3npl.php.